CANIS  MAURIS NATURALLY

  VÝCVIKOVÉ  CENTRUM  PRE  PSOV A ICH MAJITEĽOV,
HOTEL PRE PSOV A MAČKY

Vítame Vás na stránkach Psieho centra  Canis Mauris Naturally (CMN).                        
Naše centrum sa nachádza cca.3km od Trnavy v časti obci Šelpice-Nemečianka.
Veľký dôraz u nás kladieme  na správnu komunikáciu a vzájomné porozumenie medzi psíkom a človekom.To je základným predpokladom  ďalšej úspešnej spolupráce.
Centrum CMN slúži aj ako relaxačné a vzdelávacie. Klienti si sem prídu nielen oddýchnuť v príjemnom prostredí, ale sa aj niečo nové naučiť o psej múdrosti.
Centrum zaroveň vzniklo aj ako miesto aktívneho trávenia voľného času s Vašim psíkom.Dnes sú psy často znudené a nezamestnané, čo je dôsledkom mnohých problémov. Ponúkame vám preto možnosť ako zabaviť ich ale aj seba. 

                            

                          VÝCVIKOVÉ KURZY PRE PSOV 2014-TU

Forma tréningu a vzdelávania je organizovaná prostredníctvom výcvikových kurzov- TU,  prednášok, ukážok výcviku,výcvikových táborov či spoločných výletov a akcií. Pre majiteľov a ich psíkov v CMN ďalej ponúkame: možnosti socializačnej škôlky pre šteniatka, výcvikových kurzov poslušnosti, kurzy canisterapie, tréningov v psích športoch /agility,dogfrisbee/, handlingu ako aj poradenstva v oblasti problémového správania sa psov.
Okrem toho je v centre k dispozícii psí kaderník, služba dennej škôlky a hotela pre psov, mačky či drobné zvieratá.
Naša spoločnosť CMN pre kvalitu a kreativitu svojich služiem získala aj ocenenie a nomináciu na svetovú súťaž Creative young entrepreneur awards. Foto centra TU                                          

 

Psie centrum CMN má registrovanú chovateľskú stanicu plemena  Border collie s PP. Psíkov máme ako aj zadávame len na športové a pracovné  účely .
PLÁNUJEME ŠTENIATKA - TU                                            

Psie centrum CMN je  hlavným podporovateľom Občianskeho združenia “Rodinný pes” zamerané na prevenciu a osvetovú činnosť v oblasti starostlivosti a chovu psov. Viac info TU .Spolupracuje s veterinárnym lekárom a CMN je schválené regionálnou veterinárnou správou.
Psie centrum odmieta akékoľvek fyzické tresty a výcvikové pomôcky, ktoré vedú k narušeniu vzťahu dôvery, medzi majiteľmi a ich štvornohými priateľmi.

Canis  Mauris Naturally je jediným výcvikovým centrom na Slovensku, kde sa okrem certifikovaných trénerov s medzinárodnými skúsenosťami, môžete stretnúť s novými formami výchovy a výcviku psíkov!

    
                                                        Tešíme sa na Vašu návštevu, tím CMN.